• 2018. aasta disaintrendid

    Kuigi aasta 2018 on kestnud juba pisut üle 2 kuu, pole üldsegi mitte hilja viia end kurssi selle aasta disainitrendidega. Bännerikampaania loomisel soovitame meiegi neist eeskuju võtta, kuna trendide hulka kuuluvad näiteks silmapaistvad värvikombinatsioonid ja julged tekstid. Kirkad värvid ja duotone Tõepoolest on hetkel disainimaailmas......

  • Bänneripimedus – kas kliendid tegelikult ka eiravad reklaame?

    Bänneripimedus ehk Banner blindness – veebilehe külastajaid iseloomustav käitumine, kui lehel viibimise ajal aina enam ignoreeritakse seal olevaid reklaambännereid, neid märgatakse harvem ja neile klikatakse üha vähem. Järjest enam väidetakse, et kasutajad kalduvad ignoreerima kõike klassikalisi bännereid ja reklaame. Samuti neid kodulehe elemente, mis reklaamidele......

Miniwal Instagramis

Reklaambännerite liigid

Reklaambännerite liigid

Veebibänner on kõige tähtsam ja efektiivsem online reklaami vorm, mis paigutatakse veebilehtedele eesmärgiga meelitada lehe külastajaid märkama teenust või toodet. Tavaliselt suunab kuulutus külastaja edasi reklaamis viidatud toote või teenuse veebilehele.
Interneti lehti külastades märkad lugematul hulgal erimõõtudes ja -disainiga reklaami. Reklaambännerid on tavaliselt loodud JPG, GIF või HTML5 formaadis.

Soovid tellida bännerit, ent pole kindel millist valida?

JPG bänner on staatiline bänner. See tähendab, et bänneril ei liigu midagi. Reklaamile saab paigutada pildi ja vajaliku teksti. See on hea valik, kui vajad soodsama eelarvega ja väikesemahulist bännerit. JPG bännereid on võimalik tellida siit.

GIF bänner on animeeritud bänner. See võimaldab lisada bännerile natukene särtsu – pilt vahelduma, tekst vilkuma.. JPG kõrval äratab kindlasti tähelepanu.

Kui oled aga kaasaegne ja trendikas, tahad, et Sinu ettevõtte reklaam paistaks teiste seas silma on ainuõigeks valikuks HTML5 bänner. See viimastel aastatel populaarsust koguv reklaam võimaldab ühest väikesest bännerist teha justkui lühifilmi, kus kõiki komponente on võimalik animeerida.

Bännerite tellimiseks saatke meile hinnapäring e-postile info@miniwal.ee

Kommentaarid puuduvad

Kommenteeri