• 2018. aasta disaintrendid

    Kuigi aasta 2018 on kestnud juba pisut üle 2 kuu, pole üldsegi mitte hilja viia end kurssi selle aasta disainitrendidega. Bännerikampaania loomisel soovitame meiegi neist eeskuju võtta, kuna trendide hulka kuuluvad näiteks silmapaistvad värvikombinatsioonid ja julged tekstid. Kirkad värvid ja duotone Tõepoolest on hetkel disainimaailmas......

  • Bänneripimedus – kas kliendid tegelikult ka eiravad reklaame?

    Bänneripimedus ehk Banner blindness – veebilehe külastajaid iseloomustav käitumine, kui lehel viibimise ajal aina enam ignoreeritakse seal olevaid reklaambännereid, neid märgatakse harvem ja neile klikatakse üha vähem. Järjest enam väidetakse, et kasutajad kalduvad ignoreerima kõike klassikalisi bännereid ja reklaame. Samuti neid kodulehe elemente, mis reklaamidele......

Miniwal Instagramis

Rahulolevad
kliendid

Pakume enda klientidele teenust kõrgel tasemel, kiirelt ja soodsalt. Oleme paindlikud ning lähtume eelkõige kliendi vajadustest ja eesmärkidest.

Professionaalne
disain

Oleme eesmärgiks võtnud olla parimad enda erialal. Meie disainerid omavad reklaamialast kõrgharidust ja mitmeid aastaid disainialast töökogemust.

Sõbralik
õhkkond

Oleme veendumusel, et head tulemused saavad sündida vaid rahulolevatest töötajatest. Meil on ambitsioonikas väike kollektiiv stressivabas õhkkonnas.

Küsi hinnapakkumist

,,

Kiirus, värsked ning maitsekad ideed, vastutulelikkus ning fantastiline silm projektide olemuse tabamiseks! Äärmiselt meeldiv kliendikogemus ning meeskonna professionaalsus! Aitäh!

,,

Miniwaliga koostöö on olnud väga värskendav. Väga hea disain ja väga hea projektijuhtimine käivad käsikäes. Ka kõige pisemate projektide puhul. Aitäh teile! Iga kord põnevusega ootame, et millega te meid sel korral üllatate.

,,

Miniwali meeskond on igati tubli ning usaldusväärne koostööpartner. Head lahendused leitakse iga tellimuse puhul ning probleemid lahendatakse üsnagi kiirelt ja paindlikult. Julgen soovitada.