Rahulolevad
kliendid

Pakume enda klientidele teenust kõrgel tasemel, kiirelt ja soodsalt. Oleme paindlikud ning lähtume eelkõige kliendi vajadustest ja eesmärkidest.

Professionaalne
disain

Oleme eesmärgiks võtnud olla parimad enda erialal. Meie disainerid omavad pikaajalist töökogemust ja täiendavad enda teadmisi igapäevaselt.

Sõbralik
õhkkond

Oleme veendumusel, et head tulemused saavad sündida vaid rahulolevatest töötajatest. Meil on ambitsioonikas väike kollektiiv stressivabas õhkkonnas.

Meie

Kertu Oja

Disainijuht

Maris Eiser

Projektijuht

Kaisa Hurt

Disainer

,,

Kiirus, värsked ning maitsekad ideed, vastutulelikkus ning fantastiline silm projektide olemuse tabamiseks! Äärmiselt meeldiv kliendikogemus ning meeskonna professionaalsus! Aitäh!

,,

Miniwaliga koostöö on olnud väga värskendav. Väga hea disain ja väga hea projektijuhtimine käivad käsikäes. Ka kõige pisemate projektide puhul. Aitäh teile! Iga kord põnevusega ootame, et millega te meid sel korral üllatate.

,,

Miniwali meeskond on igati tubli ning usaldusväärne koostööpartner. Head lahendused leitakse iga tellimuse puhul ning probleemid lahendatakse üsnagi kiirelt ja paindlikult. Julgen soovitada.

Küsi hinnapakkumist