• 2018. aasta disaintrendid

    Kuigi aasta 2018 on kestnud juba pisut üle 2 kuu, pole üldsegi mitte hilja viia end kurssi selle aasta disainitrendidega. Bännerikampaania loomisel soovitame meiegi neist eeskuju võtta, kuna trendide hulka kuuluvad näiteks silmapaistvad värvikombinatsioonid ja julged tekstid. Kirkad värvid ja duotone Tõepoolest on hetkel disainimaailmas......

  • Bänneripimedus – kas kliendid tegelikult ka eiravad reklaame?

    Bänneripimedus ehk Banner blindness – veebilehe külastajaid iseloomustav käitumine, kui lehel viibimise ajal aina enam ignoreeritakse seal olevaid reklaambännereid, neid märgatakse harvem ja neile klikatakse üha vähem. Järjest enam väidetakse, et kasutajad kalduvad ignoreerima kõike klassikalisi bännereid ja reklaame. Samuti neid kodulehe elemente, mis reklaamidele......

Miniwal Instagramis

Digireklaam

Suhtume detailidesse tähelepanuga

Loome kampaaniate tarbeks kauneid veebibännereid. Oleme seisukohal, et kui teha veebireklaami, siis tuleks seda teha hästi. Mitte keegi ei taha klikkida lohakalt vōi isegi inetult disainitud veebibännerile. Olgu tegemist kuitahes väikese tööga, panustame detailidesse alati suurt tähelepanu, et saaks maksimaalselt parim lahendus.

Veebibännerid

Loome nii staatilisi kui ka animeeritud (gif, html5) reklaambännereid.
Eriti innovatiivsetele lahenduste otsijatele pakume ka interaktiivseid bännerreklaame (rich media ads).

Videoklipid

Et Sinu hallatav sotsiaalmeedia leht särama lüüa, disainime videopostitusi. Videoklippe teeme ka digiekraanidele (LED ekraanid linnapildis) ja veebilehtedele.

Kampaanialehed

Aitame kampaaniaid edukamalt läbi viia, disainides läbimõeldud maandumislehtesid.

Bränding

Atraktiivne ja läbimõeldud disain

Meie peamine eesmärk on toetada Sinu ärilisi eesmärke läbi atraktiivse ja läbimõeldud disaini. Oleme valmis ette võtma nii väiksemaid projekte kui ka suuremaid, ent eriti huvitatud oleme töödest, mis nõuab tavapärasest erilisemaid lahendusi. Kõik uuemeelsed ja piire kompavad projektid on just need, mis meie disainerite silmad särama löövad.

Visuaalne identiteet

Ettevõtte visuaalne identiteet peaks olema ettevõtte näoga. Meie aitame luua visuaalsed reeglid, et kogu bränd oleks piiritletud kindla stiiliga.

Rebränding

Et ajale mitte jalgu jääda ja konkurentsieelist kaotada, tuleks aeg-ajalt brändi imagot uuendada: olgu selleks siis uus veebileht või logo facelift.

Veebidisain

Omame veebidisaini alal pikaaegset kogemust ning oleme kursis tänapäeva trendidega. Hea veebileht peab köitma vaatajat ning meie püüdleme selle eesmärgi poole.

Suurepräane hinna-kvaliteedi suhe